Kosmetické ošetření

Ošetření ultrazvukovým přístrojem a špachtlička jsou moderní zázraky vhodné pro pleť. Regeneruje pleť do hloubky, vyhlazuje vrásky, pozastaví proces stárnutí. Ultrazvukový přístroj je určený pro kosmetické ošetření pleti obličeje. Ultrazvukové vlny regenerují kolagen a elasticitu buňky. Pokožka zůstává po ošetření krásně rozjasněná. Vynikající je i pro vyhlazení vrásek.

Velmi dobrých výsledků se dosáhne při zapracování kosmetických přípravků hluboko do kůže. Přístroj má velmi velkou úspěšnost pro pozvednutí svalu a zpevnění svalu i pleti. Ošetření ultrazvukem patří k novým a nejosvědčenějším metodám v kosmetice. Ultrazvukové vlnění způsobuje v tkáni vznik vibrací (mikromasáž) a tepla.

Prokrvení a zvýšení procesu látkové výměny, které ultrazvuk vyvolává, otvírá pro kosmetické ošetření Ultrazvuková špachtle.

Jedním z nejdůležitějších bodů čištění pleti je odstraňování odumřelých kožních buněk pomocí jemného ultrazvukového peelingu. Navíc zvládá i hloubkové ošetření pleti, které předchází jejímu stárnutí a podporuje lepší vstřebání krémů a nejrůznějších sér, které jsou na obličej aplikovány. Výsledkem je pružnější a jasnější pleť. Ultrazvukové vlny zvyšují propustnost buněčných obalů, redukují vrásky, zpevňují pokožku a celkově pleť omlazují.

Ultrazvuková špachtle a ultrazvukové vibrace jemně čistí kůži, vysokofrekvenční kmitání podporuje aplikaci pleťových přípravků.

Prokrvení a zvýšení procesu látkové výměny, které ultrazvuk vyvolává otvírá pro kosmetické ošetření velkou řadu možností:

Po ultrazvukové proceduře následuje podtlaková masáž obličeje, která zafixuje účinky ultrazvuku a zdokonalí výsledky.

Tel. kontakt: 721 337 799

CENÍK

Základní čistící kosmetika – (Odlíčení (očištění pleti), Čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, Úprava obočí, Maska, Masáž obličeje a dekoltu od 650.- do 900 .- , 1+1 od 999.- do 1500.-
Kompletní čištění zad (speciál včetně peelingu + masky nebo zábal + hojivá emulze na akné nebo krém) 1 250 Kč
Liftingová/ revitalizační kosmetika -( Odlíčení (očištění pleti), Čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, Úprava obočí, Barvení obočí a řas, Depilace horního rtu, Maska, Přístrojová masáž se zapracováním séra dle typu pleti, Masáž obličeje a dekoltu) od 950.- do 1500.- , 1+1 od 1500.- do 2500.-
Lysedia deluxe kosmetika – Odlíčení (očištění pleti), Chemický peeling, Čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, Úprava obočí, Barvení obočí a řas, Depilace horního rtu, Maska ( kyselina hyaluronová / botoxvá, dle typu pleti), Přístrojová masáž se zapracováním séra dle typu pleti, Masáž obličeje a dekoltu od 1500.- do 1800.- 1+1 od 2000,– do 2500.-