Kosmetické ošetření

Ošetření ultrazvukovým přístrojem a špachtlička jsou moderní zázraky vhodné pro pleť. Regeneruje pleť do hloubky, vyhlazuje vrásky, pozastaví proces stárnutí. Ultrazvukový přístroj je určený pro kosmetické ošetření pleti obličeje. Ultrazvukové vlny regenerují kolagen a elasticitu buňky. Pokožka zůstává po ošetření krásně rozjasněná. Vynikající je i pro vyhlazení vrásek.

Velmi dobrých výsledků se dosáhne při zapracování kosmetických přípravků hluboko do kůže. Přístroj má velmi velkou úspěšnost pro pozvednutí svalu a zpevnění svalu i pleti. Ošetření ultrazvukem patří k novým a nejosvědčenějším metodám v kosmetice. Ultrazvukové vlnění způsobuje v tkáni vznik vibrací (mikromasáž) a tepla.

Prokrvení a zvýšení procesu látkové výměny, které ultrazvuk vyvolává, otvírá pro kosmetické ošetření Ultrazvuková špachtle.

Jedním z nejdůležitějších bodů čištění pleti je odstraňování odumřelých kožních buněk pomocí jemného ultrazvukového peelingu. Navíc zvládá i hloubkové ošetření pleti, které předchází jejímu stárnutí a podporuje lepší vstřebání krémů a nejrůznějších sér, které jsou na obličej aplikovány. Výsledkem je pružnější a jasnější pleť. Ultrazvukové vlny zvyšují propustnost buněčných obalů, redukují vrásky, zpevňují pokožku a celkově pleť omlazují.

Ultrazvuková špachtle a ultrazvukové vibrace jemně čistí kůži, vysokofrekvenční kmitání podporuje aplikaci pleťových přípravků.

Prokrvení a zvýšení procesu látkové výměny, které ultrazvuk vyvolává otvírá pro kosmetické ošetření velkou řadu možností:

Po ultrazvukové proceduře následuje podtlaková masáž obličeje, která zafixuje účinky ultrazvuku a zdokonalí výsledky.

Tel. kontakt: 721 337 799

CENÍK

Klasické (základní odlíčeni, peeling nebo brusaž, čištění, maska dle potřeby pleti, úprava obočí,masáž krku, dekoltu, obličeje + dle potřeby depilace) od 550 do 650 Kč
Kompletní čištění zad (speciál včetně peelingu + masky nebo zábal + hojivá emulze na akné nebo krém) 1 250 Kč
Ultrazvukové liftingové ošetření – základní od 950 – 1 350 Kč
Ultrazvukové čisticí ošetření – základní od 750 – 1 050 Kč
Botoxové ošetření Lisedia – 90 min od 1 050 – 1 500 Kč
Revitamox ošetření Lisedia – 90 min od 1 050 – 1 500 Kč
Omlazení a lifting + ošetření Lisedia od 1 500 Kč