Exilis – bezbolestná liposukce který poskytuje měřitelné a trvalé výsledky. Všechny oblasti těla lze snadno vylepšit. Exilis je možné také použít jako podpůrnou proceduru před i po invazivní liposukci. Pro dosažení ideálních výsledků doporučujeme absolvovat čtyři a více procedur (dle tukové vrstvy), která se budou provádět v rozmezí po 7–10 dnech. Při jedné proceduře vždy rozpouštíme maximálně 1000 cm2 tukové plochy, která představují např. oblast stehen a zadečku nebo oblast horního břicha , popřípadě spodní břicho a boky… jednotlivé partie se dají různě kombinovat dle přání klienta. Po neinvazivní liposukci může dojít k mírnému zarudnutí kůže, které mizí do druhého dne.

Zničení tukové buňky Prohřátí tukové tkáně na teplotu 45 stupňů celsia a její rozpuštění = tuková buňka se rozpadne a uvolní volné mastné kyseliny.

Jedná se o nejnovější neinvazivní terapeutickou metodu využívající řízené dávky ultrazvukových vln a radiofrekvence do tkání. Díky jedinečné kombinaci těchto mechanických účinků vlnění a rovnoměrné excitaci molekul dosahuje Exilis revolučních výsledků při redukci přebytečných tukových polštářů. Mimo efektivního tvarování postavy lze touto metodoudocílit i výrazného zlepšení elasticity a struktury pokožky a snížení celkového počtu tukových buněk v ošetřovaných částech těla.

Tato revoluční medota není bolestivá,spíše naopak, procedura může být pociťována jako velice příjemná. Celá procedura spočívá v působení utrazvukových vln a radiofrekvence na tkáně přikládáním hlavice přístroje na potřebná místa ošetřujícím. Pacient cítí pouze teplo vyzařující z této hlavice.