Exilis - bezbolestná liposukce

Přelomový nechirurgický systém od přední české světové zdravotnické firmy BTL, který poskytuje měřitelné a trvalé výsledky. Všechny oblasti těla lze snadno vylepšit. Exilis je možné také použít jako podpůrnou proceduru před i po invazivní liposukci. Pro dosažení ideálních výsledků doporučujeme absolvovat čtyři a více procedur (dle tukové vrstvy), která se budou provádět v rozmezí po 7-10 dnech. Při jedné proceduře vždy rozpouštíme maximálně 1000 cm2 tukové plochy, která představují např. oblast stehen a zadečku nebo oblast horního břicha , popřípadě spodní břicho a boky... jednotlivé partie se dají různě kombinovat dle přání klienta. Po neinvazivní liposukci může dojít k mírnému zarudnutí kůže, které mizí do druhého dne. 

Zničení tukové buňky

Prohřátí tukové tkáně na teplotu 45 stupňů celsia a její rozpuštění = tuková buňka se rozpadne a uvolní volné mastné kyseliny.

Jedná se o nejnovější neinvazivní terapeutickou metodu využívající řízené dávky ultrazvukových vln a radiofrekvence do tkání. Díky jedinečné kombinaci těchto mechanických účinků vlnění a rovnoměrné excitaci molekul dosahuje Exilis revolučních výsledků při redukci přebytečných tukových polštářů. Mimo efektivního tvarování postavy lze touto metodoudocílit i výrazného zlepšení elasticity a struktury pokožky a snížení celkového počtu tukových buněk v ošetřovaných částech těla.

Tato revoluční medota není  bolestivá,spíše naopak, procedura může být pociťována jako velice příjemná. Celá procedura spočívá v působení utrazvukových vln a radiofrekvence na tkáně přikládáním hlavice přístroje na potřebná místa ošetřujícím. Pacient cítí pouze teplo vyzařující z této hlavice.

Formování postavy provádíme několika způsoby – jedním z nich je přístroj AEROSONIC

Aerosonic je ultramoderní tělový přístroj, který navazuje na předchozí zkušenosti tělových přístrojů jako jsou LPG, Dermosonic, SilkLight a další. Byl vyvinut speciálně na odstraňování tukových podkožních nepravidelností a pro neinvazivní tvarování těla – body sculpturing. V současné době existují jen tři procesy, kterými zmenšíme celulitidu a tukové polštáře – přetlak, podtlak a ultrazvuk. Všechny kombinuje revolučním způsobem právě přístroj Aerosonic.

Aerosonic pracuje na bázi vzduchového podtlaku a ultrazvuku. Ultrazvuk díky tzv. „bublinkovému efektu“ likviduje tukové buňky, masážní hlavice v několika programech kombinuje efektivně podtlak a přetlak, kterými se ničí tukové tkáně. Užitím Aerosonicu se zlepšuje metabolismus organismu, jeho okysličení a lymfatický tok, kůže se prokrvuje, pročišťuje, zvyšuje se její tonus, vazivové struktury pod kůží se zpevňují. Bez bolesti, naopak v podobě příjemné relaxační masáže s jasným výsledkem měřitelným po každém ošetření.

Aerosonic lze využít zejména pro zlepšení projevů a léčbu celulitidy, zlepšení vzhledu a zpevnění pokožky, pro modelaci postavy (např. po invazivní liposukci), částečnou redukci váhy, pro odvodnění těla (lymfatickou masáž) a pro odstranění otoků, léčbu vad pojivových tkání, rehabilitaci.

Roll Válečky se točí k sobě, tato metoda se používá k masírování tukových polštářů, čímž dochází k zeštíhlení.
Tvarování Roll Válečky se točí oba stejným směrem, nasává se větší kožní řasa, používá se na úlevovou drenáž (pro méně zavodněné klienty), na zpevnění ochablé pokožky, na zpevnění hýždí a na celulitidu.
Zpevnění Roll Válečky se točí od sebe, tato metoda se používá k vyhlazení pokožky. Stimulují fibroblasty, které produkují kolagen a elastin, pokožka se začne vypínat.
Přetlaková masáž Závěrečná masáž Vám přetlakem „proklepe“ tělo a urychlí odstranění nežádoucích projevů celulitidy a tukové vrstvy.

 

Výhody přístroje jsou jednoduché programování, tři ultrazvukové hlavice pro použití na různých částech těla, deset možností využití ultrazvuku, výborný rolovací efekt hlavic, tři úrovně sání, pět úrovní vzduchových vibrací, skvělá přilnavost, snadná ovladatelnost ramene, které lze libovolně spouštět, zastavovat a kontrolovat tak intenzitu tlaku vzduchu, časovač, automatický monitoring.

 

CENÍK FORMÁTOVÁNÍ POSTAVY A HUBNUTÍ

1 ošetření - 30 min 800,- Kč
1 ošetření - 60 min 1 500,- Kč
5 ošetření - 30 min 3 700,- Kč + 1 zdarma
5 ošetření - 60 min 7 000,- Kč + 1 zdarma

 

Při koupi permanentky LYMFODRENÁŽ zdarma