Níže naleznete dopravní a platební možnosti, které můžete využít při nákupu na našem e-shopu.

Způsob dopravy

Česká Republika:
Česká Pošta (Balík Do ruky) – Cena 109,– Kč.
PPL – Cena 89,– Kč.
Zásilkovna – Cena 89,– Kč.

Slovensko:
GLS – Cena 209,– Kč / 8,71 Euro.
Zásilkovna – Cena 119,– Kč.

Ve všech případech platí, že při objednávce nad 2000,– Kč / 80,– Euro je doprava ZDARMA.

Osobní odběr (zdarma) je možný po předchozí domluvě a pouze v případě platby online platební kartou nebo předem na účet.

Platební metody

Česká Republika:
Platba předem na účet – objednávku můžete uhradit přes Vaše internetové bankovnictví převodem na náš účet číslo „4375537339/0800“ (mBank), jako variabilní symbol použijte číslo objednávky. Zboží odesíláme ve chvíli, kdy je částka připsána na účet.
Platba na dobírku – pokud raději platíte za zboží až když je Vám doručeno, potom využijte možnost platby na dobírku. Platba na dobírku je zpoplatněna částkou 29,– Kč v případě PPL a Zásilkovny a částkou 39,– Kč v případě České pošty.
Online platba GoPay – objednávku můžete uhradit jednoduše a rychle platební kartou. Platba je zaúčtována ihned, což urychlí vyřízení objednávky.

Slovensko:
Platba předem na účet – objednávku můžete uhradit přes Vaše internetové bankovnictví převodem na náš účet číslo " IBAN: CZ86 0800 000­0 0043 7553 7­339" (mBank, BIC/SWIFT kód: BREXCZPP), do poznámky uveďte číslo objednávky. Zboží odesíláme ve chvíli, kdy je částka připsána na účet.
Online platba GoPay – objednávku můžete uhradit jednoduše a rychle platební kartou. Platba je zaúčtována ihned, což urychlí vyřízení objednávky.

Pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se způsobu dopravy nebo platby, které nabízíme, neváhejte nás kontaktovat na IPL@email.cz.